פינות אוכל מעוצבות

כשאנו מעוניינים לרכוש פינת אוכל אנו שואלים את עצמנו אם עדיף לנו פינות אוכל עגולות? או אולי פינות אוכל מרובעות? פינות אוכל מרובעות, אינן יכולות להתאים לכל חלל. לחלל פתוח יתאימו פינות אוכל מרובעות. בדרך כלל גם תלוי אם גם יש לכם חלל פתוח, מהם הרגלי האירוח שלכם או כמה אנשים יש במשפחה, היות ושימוש בפינות אוכל מרובעות מצריכה ישבה של הרבה אנשים. רוב פינות האוכל נפתחות אך יש מקומות ישיבה לשישה אנשים או לשמונה ולפעמים גם יותר. כשאנו רוכשים פינות אוכל עגולות זה בגלל שאין לנו הרבה מקום בחלל ואיננו יכולים לארח הרבה אורחים למרות ששולחן האוכל נפתח אך הוא אינו יכול להכיל יותר משישה אנשים.

מעוניינים לחסוך במקום?

גם כך, פינות אוכל מרובעות, תופסות הרבה יותר חלל מאשר פינות אוכל עגולות. כאשר אין אנו פותחים את השולחן לעוד אורחים בבית, נוכל להצמיד את פינת האוכל המרובעת לקיר וכך לחסוך במקום. ניתן להזיז את השולחן למרכז החלל כשאנו מעוניינים לפתוח אותו שוב לכמות אורחים גדולה יותר. עלויות של פינות אוכל מרובעות הו הרב יותר זולות מאשר פינות אוכל עגולות או אליפטיות. הסיבה היא שהנגר חותך לוחות עץ סטנדרטים ללא קימורים וכך העלות של העבודה היא הרבה יותר נמוכה. יש הרבה סוגים של פינות אוכל וסגנונות שניתן לעצב אותן עם שאר הריהוט בחלל הבית. יש שולחנות של פינות אוכל עגולים, מרובעים, מלבניים, אליפטיים ואפילו מתומנים. יש פינות אוכל העשויות מעץ מלא, כמו עץ בוק, אלון וחומרים אחרים כמו שילוב מתכת עם זכוכית ועוד. יש פינות אוכל המגיעות ללא כיסאות ואתם חייבים להתאים את הכיסאות לפי טעמכם ויש כאלה המגיעות עם כיסאות

מה עלינו לבדוק לפני שאנו רוכשים פינת אוכל?

כמובן שהחלל והצרכים או ההרגלים באירוח קובעים בחירת פינת האוכל. אם יש לכם חלל גדול ואתם אוהבים פינות אוכל יוקרתיות וגדולות, עליכם לדעת כי קיימת היררכיה ברורה בין מקומות הישיבה שנחשבים ליותר אלגנטיים כאשר מדובר בפינת אוכל מרובעת. ישנם כמה פרמטרים שעליכם לקחת בחשבון לפני רכישת פינת האוכל.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here