עיצוב לוגו - שלבי עבודה

אפיון החברה

שלב ראשון עבור עיצוב לוגו לחברתכם, הינו שלב האפיון, בו אנו מבקשים לדעת כמה שיותר פרטים על החברה – קצת רקע, מטרות ויעדים, חזון, קהל יעד וכדומה.

רגע לפני עיצוב לוגו – שלב המיתוג

גיבוש מבנה הלוגו המתאים ביותר עבורכם: לוגו עם שם החברה+סלוגן, לוגו עם שם החברה+אייקון תואם, לוגו בעברית/אנגלית/שפה אחרת וכדומה. שלב זה הוא שלב חשוב וחיוני לפני תחילת העבודה על עיצוב לוגו.

עיצוב לוגו

שלב עיצוב הלוגו, בהתאם לשני השלבים הראשונים, ניצור עבורכם שתי סקיצות אפשריות עבור לוגו החברה, מתוכן תתבקשו לבחור את המתאימה ביותר.

עיצוב לוגו – שלב אחרון

ברגע שנבחרה הסקיצה הרצוייה יישלחו אליכם מספר קבצים של הלוגו החדש, קבצים המתאימים להדפסה (ברזולוציה המתאימה לכך) וקבצים שתוכלו להעלות לאתר. עיצוב לוגו נעשה על ידינו עם הכלים המתקדמים ביותר היום בשוק, המבטיחים כי תוכלו להשתמש בלוגו לכל מטרה – אתר אינטרנט, ניירת עבור המשרד, שלטים וכדומה.

עיצוב ובניית האתר

עיצוב לוגו זהו שלב ראשון חשוב לכל עסק מתחיל, אך הוא אינו מספיק. השלב השני הלא פחות חשוב הינו הקמת אתר עבור העסק. בעידן של היום בו הכל קורה באמצעות האינטרנט, המשפט – "אם אינך שם אינך קיים" מוכיח את עצמו. לכן, רצוי ומומלץ כי עסק בתחילת דרכו שמעוניין לטפס על מסלול ההצלחה, יפתח אתר מעוצב.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here